Vse, kar moraš vedeti pred taborom …
… preberi tukaj ali pa se v četrtek, 21. 7. 2011 ob 18.30, oglasi pred Gerbičevo 32 v Cerknici, kjer bo potekal sestanek taborečih z vodstvom taborjenja.
Društvo tabornikov Rod Jezerska ščuka
… preberi tukaj ali pa se v četrtek, 21. 7. 2011 ob 18.30, oglasi pred Gerbičevo 32 v Cerknici, kjer bo potekal sestanek taborečih z vodstvom taborjenja.
Nikar ne zamudi najbolj norih, zabavnih in poučnih dogodivščin ob reki Kolpi!
Prijavi se čim prej! Prijavnica te čaka tukaj!
Če pa nas želiš samo obiskat za kakšen dan, dva, tri, pa izpolni to prijavnico.

Tako kot Butalci pravijo, da na dan pustnega karnevala vreme bo, tudi mi sporčamo, da taborjenje Rodu jezerska ščuka v letu 2011 … BO!
No, ja, pa ne samo, da bo. Povemo lahko tudi, da bodo stali šotori, da bomo vstajali ob 7.30, da bomo šli na bivak, da bomo dvigali zastavo, peli, kurili, ajali, plavali, lizali sladoled, igrali skeče, streljali z lokom, jedli šmorn, obdarovali skrite prijatelje, poležavali na plaži, kanuarili …
Poležavali na plaži in kanuarili? O, ja! Ščuke bomo namreč letos po nekaj letih spet taborile ob Kolpi!
Iz ogleda tabornega prostora vam pošiljamo eno slikico, da boste lažje počakali na poletje in taborjenje! Kliknite nanjo, boste bolje videli!
Za več informacij o taborjenje povprašajte svojega vodnika in spremljajte našo spletno stran!